• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Прийом в ДЮСШ

Презентація Дзюдо 30.03.2021р.

Дзюдо - дослівно “М'який шлях” Японське бойове мистецтво, філософія, і спортивне єдиноборство без зброї, створене в кінці ХІХ століття на основі джиу-джитсу японським майстром бойових мистецтв - Дзігоро Кано, який також сформулював основні принципи і правила тренувань і проведення змагань.
Специфіка дзюдо На відміну від боксу, карате та інших бойових стилів єдиноборств, основою дзюдо є кидки, больові прийоми, утримання і удушення, як в стійці так і в партері. Від інших видів боротьби (греко-римської, вільної боротьби) дзюдо відрізняється меншим застосуванням фізичної сили при виконання прийомів та різноманітним вибором дозволених технічних дій. Основний принцип дзюдо - використання сили суперника (“піддатись, щоб перемогти”).
Кодекс честі дзюдоїста включає в себе такі якості як: чемність; сміливість; щирість; чесність; скромність; самоконтроль; вірність в дружбі; повагу до оточуючих.
Форма для занять Заняття дзюдо проходять на татамі, дзюдоїсти займаються босоніж. Як тренувального одягу використовується різновид костюма для тренувань - дзюдогі. Дзюдоги складається з куртки, штанів і поясу. Класичне дзюдогі білого кольору, але в міжнародних змаганнях, що проводяться IJF, учасники одягнені в дзюдогі білого і синього кольорів.
Прийоми дзюдо Технічний арсенал дзюдо включає наступні розділи: техніка знерухомлення, що включає утримання техніка кидків больові і задушливі прийоми У дзюдо застосовуються кидки через спину або плече, через стегно; а також підніжки, підсічки і підхоплення. У дзюдо є широкий арсенал больових прийомів, в спортивному дзюдо дозволені тільки больові прийоми на ліктьовий суглоб. Техніка утримань служить для фіксування противника спиною на татамі після проведення прийому. У дзюдо використовуються задушливі прийоми двох типів: дихальне удушення, коли противнику механічно блокують можливість дихання (або за рахунок пережимания горла, або стиснення грудної клітки); так зване «кров'яне удушення», коли противнику перетискають сонні артерії, припиняючи подачу крові (і, отже, кисню) до мозку.
Оцінки в дзюдо Існує три оцінки: «юко» (яп. 一 «ефективний»), «вадза-арі» (яп. 一 «половина техніки») і «іппон» (яп. 一 «одне очко», чиста перемога). Вища оцінка - це «іппон» Оцінка «іппон» присуджується в наступних випадках: коли дзюдоїст швидко і сильно кидає супротивника на спину (більшу її частину); коли дзюдоїст проводить утримання протягом більше 25 секунд; коли противник дзюдоїста в результаті виконання больового або задушливого прийому вимовляє слово «Маїта» (здаюся) або два або більше разів ляскає рукою або ногою; коли результат проведення больового або задушливого прийому очевидний суддям (наприклад, при втраті свідомості дзюдоїстом, на якому проводиться прийом).
Пояси і ранги Залежно від кваліфікації дзюдоїста, йому може бути присвоєна учнівська (кю) або майстерня (дан) ступінь. Для спортсменів вищих ступенів майстерності також використовуються пояса червоно-білого (6-й ... 8-й дані) і червоного (9-й ... 10-й дані, присуджуються за розвиток дзюдо) кольорів.
Дзюдо в Україні Справами дзюдо в Україні опікується Федерація дзюдо України . Українські спортсмени мають непогані успіхи в міжнародних змаганнях. Киянин Сергій Новіков був чемпіоном Монреальської олімпіади. Призерами олімпіад ставали Роман Гонтюк (срібло в Афінах, бронза в Пекіні), Руслан Машуренко (бронзова медаль у Сіднеї). 2009 року Георгій Зантарая у Роттердамі (Нідерланди) став першим в історії українським чемпіоном світу. На тому ж чемпіонаті світу Марина Прищепа здобула срібну медаль. 2018 року Дар'я Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу серед дорослих, а 2019 року — наймолодшою дворазовою чемпіонкою світу серед дорослих.
Дирекція Золочівської ДЮСШ запрошує юнаків та дівчат в групи початкової та базової підготовки відділення Дзюдо.
м.Золочів, Львівської обл., вул.Ст.Тудора, 11
E-mail : 111dysh111@ukr.net
Тренери відділення: Тараканов Олексій Миколайович,
Довгань Богдан Миронович.
May be an image of одна або кілька осіб, у приміщенні та текст
Подобається
Коментувати
Поширити

З 7 вересня 2020 року

Золочівська ДЮСШ проводить набір учнів

Відділення футболу(2012р.н та старші) Тренера-викладачі Токар І.В., Трофимчук М.О. Набір проводить : пон.,сер.,пятн., з 16.00 , стадіон «ЗРЗ» Завальнюк Я.Є (2013 р.н)15.30-17.00 пон.,сер.,(спорт майданчик ) вул.Львівська

Відділення легкої атлетики(2012р.н та старші) Тренер-викладач Бобало Д.М. Набір проводиться пон.,сер.,пятн., з 16.00 , стадіон ДЮСШ «Сокіл» вул..Тернопільська 2а

Відділення боксу (2012р.н та старші) Тренера-викладачі: Мізерний В.І . Деркач А.І.,Набір проводиться пон.,сер.,пятн.,з 16.00 до 18.00 , боксерський зал(Будинок культури)

Відділення боротьби дзюдо (2013р.н та старші)Тренера-викладачі:Довгань Б.М.,Тараканов О.М. Набір проводиться пон.,сер.,пятн.,з 15:00,спортивний зал ДЮСШ вул.. Ст.Тудора 11

Віділення плавання (2012р.н та старші)Тренера-викладачі:Стефура М.М., Чайківська Н.І. Набір проводиться пон.,сер.,пятн.,з 14.30, басейн при церкві Миколая Чарнецького

Сайт ДЮСШ http://zolochiv-dush.edukit.lviv.ua

З повагою адміністрація ДЮСШ

Сайт ДЮСШ http://zolochiv-dush.edukit.lviv.ua

З повагою адміністрація ДЮСШ

До спортивної школи приймаються всі особи, що бажають займатися фізичною культурою і спортом, які виконали нормативи з фізичної підготовленості, встановлені навчальними програмами з видів спорту, та не мають медичних протипоказань. Зарахування до спортивної школи здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, що їх заміняють, медичного висновку лікаря поліклініки за місцем проживання про відсутність медичних протипоказань для занять. Мінімальний вік дитини, що підлягає зарахуванню до спортивної школи, залежить від специфіки виду спорту , положення про ДЮСШ та визначається Мінсім’ямолодьспортом за погодженням з МОЗ.

Мінімальний вік вихованців, які зараховуються до груп відділень Золочівської ДЮСШ з олімпійських видів спорту.

Вік Види спорту
6 років Дзюдо, футбол
7 років плавання
9 років легка атлетика
10 років Бокс
Кiлькiсть переглядiв: 951